Не складні зачіски для дівчаток: мамина принцеса

У вас є донечка, і ви часто задаєтеся питанням: що швидко й симпатично спорудити на голові доньки, витративши мінімум часу вранці? Мене це питання теж дуже і дуже цікавить.

У цій статті зібрані нескладні, але дуже гарні зачіски для дівчаток.

Хвостики, кіски … робити не складно, виглядає дуже красиво, а варіантів так багато, що очі розбігаються. Крім того, кіски – проста і акуратна зачіска на кожен день, яка чудово підходить як для школи, так і для урочистих подій плюс волосся, заплетене в кіски, залишаються чистими набагато довше.

Улюблений дракончик

Ці зачіски для дівчаток плетуться кіскою «дракончик», по-іншому вона ще називається «французька коса». Виглядає така косичка дуже красиво.

Отже, зачісуємо все волосся назад. Від лінії брів проводимо косі проділи у бік верхівки. Великими пальцями обох рук підхоплюємо волосся верхньої частини голови, укладені між проділами. Отриманий хвіст розділимо на три рівні по товщині пасма і починаємо заплітати косу звичайну, поклавши ліву пасмо навхрест на центральну. Потім, утримуючи лівою рукою перший переплетення, правою рукою підхоплюємо пасмо вільних волосся над правим вухом (вона повинна бути вдвічі тонше робочих пасом), з’єднуємо її з правого пасмом і кладемо навхрест па центральну. Так само вплітаємо в косу вільні волосся над лівим вухом. Продовжуємо підхоплювати нові пасма волосся то праворуч, то ліворуч і вплітаємо їх у косу. Коли вільних волосся з боків не залишиться, заплітаємо решту волосся у просту косу.

Іншими словами, починаємо плести як звичайну косу, а потім захоплюємо тоненькі пасма, то з однієї, то з іншого боку.

Варіантів таких зачісок дуже багато. Можна заплести одну, дві косички-«дракончик», можна заплести з одного боку на інший.

Нижче фото зачіски для дівчаток, яка робиться в такий спосіб: волосся ділимо на 4 частини. Кожну частину заплітаємо кіскою «дракончик». Всі кіски з’єднуємо в один хвіст. Зав’язуємо резинкою, а з верху декоративна квітка.

Листочок конюшини

Основа цієї зачіски для дівчаток-високий хвіст на потилиці.
Поділяємо хвіст на три рівні пасма і з кожної плетемо за кісці.
Кіски плетемо максимально по всій довжині до самих кінчиків.
Кінці кісок закріплюємо невеликими гумками.
Кінчики кісок загортаємо до основи хвоста і кріпимо (під гумку або шпильками).
Поверх всього, для краси, одягаємо велику гумку.

Дівчинка ельф

Такі зачіски для дівчаток, як ця ідеальні для свят! Вона не вимагає багато часу для створення і не представляє особливої ​​складності.

З передньої частини голови, за окантовці лобової частини плетемо 6 -7 кісок.

З верхівки голови залишаємо два пасма волосся. Одну пасмо пропускаємо по лівій стороні під кіски, іншу по правій стороні поверх кісок, а самі кіски збираємо на верхівці і кріпимо на гумку, шпильки, краб.

Хвостики від кісок на маківці розправляємо і за допомогою гелю або піни для укладки волосся – формуємо окремі звисаючі пасма.

Зовсім нескладні зачіски для дівчаток:

Плетуться дві тоненькі кіски, біля основи і в кінці кіски крабики. Спереду дві косички і ззаду теж дві, можна змінити кількість, фантазуйте!

Більш спортивна зачіска, відмінно виглядає з джинсами або з костюмчиком спортивного крою. Робимо два хвостики, заплітаємо кіски. У підстави кісок декоративна резіночка.

Ділимо волосся на кілька тонких хвостиків, чим їх більше, тим красивіше буде виглядати. По довжині хвостика використовуємо декілька різних за кольором резіночек. Виходить красиво, дівчаткам дуже подобається таке веселе різнобарв’я строкате!

Збираємо хвостики, скручуємо їх в джгути і перехрещуються, збираємо в нижні за типом шнурівки. Для цієї зачіски для дівчаток будуть потрібні маленькі гумки. Для фантазії багато місця, починати можна з невеликої кількості хвостиків-джгутиків, формуючи їх по своєму смаку.

А от замість джгутів робимо кіски і перехрещуються їх. Теж дуже цікаво і не складно.

Ділимо волосся на доріжки і до потилиці збираємо їх в один хвіст східчасто. Хвостик внизу залишаємо вільно. Виходить до низу кілька веселеньких хвостиків. Правда, гарно?

Поділяємо вертикально прядку за Прядко різнокольоровими гумками, хвостик протягуємо в наступну прядку і т.д. У кінці залишається хвостик.

Хвостик у попередній зачісці можна заплести у косичку і вийде дуже оригінальна зачіска для дівчинки.

Якщо у вашої дочки довге волосся – ця не складна, але просто казкова зачіска їй обов’язково сподобається.

Симпатична зачіска. Збираємо у хвостик трохи волосся від чубчика, решта-розпущене залишаємо, зав’язуємо. Далі беремо ще частину волосся, тільки вже з готовим хвостом, знизу залишаємо розпущене, зав’язуємо. Беремо наступну частину волосся, плюс готовий хвостик, і т.д. Так поки не зберемо все волосся. Кількість резіночек залежить від густоти волосся.

www.charla.ru

Метки:: ,

1 отзыв Ваш отзыв

  1. У мене дві чудові дівчинки 5 і 2 роки. Тому зачіски для нас велика знахідка. Дякуємо.