Зачіски з елементами плетіння волосся, фото і відео – оригінальні весільні та вечірні зачіски з кісок.

Якщо ви цікавитеся модними тенденціями, то, звичайно ж, повинні знати про те, що коси і кіски не виходять з моди от уже протягом декількох сезонів. Так, зачіски з елементами плетіння волосся сьогодні дуже популярні, а, якщо застосувати трохи фантазії, то, можна створити дуже оригінальний образ. До речі, зачіски з елементами плетіння з успіхом можна застосовувати не тільки для повсякденних зачісок, але і для зачісок вечірніх і весільних.

Оригінальні весільні та вечірні зачіски з елементом плетіння волосся з джгута, фото, відео

Як елементи таких зачісок використовуються найрізноманітніші техніки плетіння. Наприклад, дуже прості, хоча і рідко ким використовуються зачіски з елементами плетіння з джгута. Звичайна косичка-джгут виконується з двох пасм волосся, які спочатку закручуються у зворотних напрямках, а після просто перекручуються між собою. Так, виходить коса, схожа на мотузку. Таку косу можна заплітати окремо, а можна використовувати як елемент плетіння, пустивши її, наприклад, вздовж бічних частин голови, вплітаючи у волосся. Знову ж, техніка плетіння буде дуже проста – необхідно просто плести косу, як це робиться звичайним способом, і по черзі захоплювати прилеглі пасма, як це робиться при створенні зачісок з елементами французьких кісок. Коли дійдете до кінця, заплітають волосся вже як звичайний джгут, після чого можете його закріпити, і, залишити так, а можете обмотати, створивши пучок. Варіанти плетіння волосся можуть бути різними, наприклад, ви можете розділити волосся на три-чотири частини, кожну з цих частин заплести в джгут, після чого обмотати ці джгути навколо підстави, переплітаючи між собою, і закріпити шпильками. Щоб вийшла форма зачіски вийшла більш пишною, трохи розслабте коси. Доповнивши таку зачіску аксесуарами, її можна використовувати в якості весільної або вечірньої.

Оригінальні весільні та вечірні зачіски з елементом плетіння волосся з косички «риб’ячий хвіст» (колосок), фото, відео

Сьогодні дуже модні зачіски з елементами плетіння з коси «риб’ячий хвіст», або, як її ще називають «колосок». Така косичка може створюватися окремо, а може використовуватися в якості елемента для створення оригінальних весільних, вечірніх чи повсякденних зачісок. Сама коса плететься дуже просто – волосся поділяються на дві частини, з правої частини береться невелика прядка, і переноситься до лівої основної прядки, в свою чергу, з лівої частини вибирається така ж невелика пряда, і переноситься до правої частини волосся, і так далі. Коса «риб’ячий хвіст» красива сама по собі, але можливі і варіанти – коли вона вплітається у волосся, як це робиться при плетінні французької кіски – зачіски виходять дуже оригінальними.

Оригінальні весільні та вечірні зачіски з елементом плетіння волосся з французьких кісок, фото, відео

Нерідко у весільних та вечірніх зачісках використовують такий елемент плетіння, як «французька коса». Французька коса робиться з трьох пасм волосся, і заплітається, як звичайна коса, але, при цьому, вплітаючись у волосся, в неї захоплюються прилеглі пасма. Французька коса – одна з найпопулярніших зачісок. При різних варіантах плетіння з неї виходять дуже оригінальні весільні та вечірні зачіски. При використанні відповідних аксесуарів образ виходить дуже романтичним.

Зачіска з елементами плетіння волосся – відео

glamour-lyamour.ru

Метки::