Підбір зачіски онлайн на комп’ютері

Підбір зачіски на комп’ютері – це сміливий крок назустріч новому іміджу, можливість побачити себе в новому образі не виходячи з дому, і відмінний спосіб підняти собі настрій. Підбір зачіски на комп’ютері допоможе вам змінити свій імідж з допомогою нової зачіски, підбору макіяжу і аксесуарів. Прийшовши в перукарню з роздрукованою фотографією, вам вже не важко пояснити майстру свою задумку.

Ось список сайтів, де можна безкоштовно провести підбір зачісок на комп’ютері:

1. www.ivillage.com / virtual-makeover

Хочете дізнатися, чи підійде вам нова стрижка Вікторії Бекхем? Тоді цей сервіс підбору зачісок для вас!

Віртуальна студія вашого іміджу Ivillage.com. Тут ви зможете “приміряти” зачіски зірок, створити новий макіяж (помада, контурний олівець для губ та очей, тіні, рум’яна), підібрати кольорові контактні лінзи, окуляри (безліч варіантів різних форм, сонячні окуляри) і головні убори.

Мова англійська. Для завантаження фотографії необхідна реєстрація.

2. www.excell10.woman.ru

Іноді так хочеться змінити все! А потім виявляється, що насправді, досить було змінити стрижку і колір волосся, а не кидати улюбленого чоловіка. Woman.ru пропонує поекспериментувати в онлайні з підбором зачісок на комп’ютері прямо зараз!

Ваш персональний стиліст на Woman.ru (без реєстрації).

3. www.taaz.com

Створіть чудовий новий стиль разом зі своїм персональним стилістом! Завантажте фотографію, щоб підібрати косметику: тіні для повік, туш, помаду … Підберіть онлайн нову зачіску, змініть колір волосся, додайте нові акценти за допомогою колорування.

Безліч функцій: макіяж у деталях з точним підбором по тонах і популярним маркам косметики, підбір зачіски онлайн на будь-який смак.

Дуже гарна якість і настройка. Потрібна реєстрація. Мова англійська.

4. www.dailymakeover.com

Після реєстрації ви отримаєте доступ до різноманітних функцій сайту: безкоштовний підбір зачіски онлайн, кольору волосся, макіяжу і аксесуарів. Ви так само можете легко додати спеціальні ефекти до своїх фотографій. Мова англійська.

На сайті великий вибір знаменитостей від голлівудської актриси Різ Візерспун до принцеси Кейт Міддлтон (можна навіть глянути на себе в її весільній фаті). Ви можете приміряти імідж зірок з урочистих церемоній та вечірок, зберегти отриманий образ і надіслати результати своїм друзями.

5. www.virtualmakeover.ru

Virtualmakeover – ваш персональний стиліст і перукар!

Цей онлайновий сервіс підбору зачісок допоможе вам легко зробити підбір зачісок і макіяжу, знайти новий імідж і аксесуари. Великий каталог представляє більш ніж 1500 чоловічих і жіночих зачісок, а також зачісок знаменитостей, елементи макіяжу, капелюхи, окуляри й контактні лінзи, прикраси, вуса та бороди, які ви можете приміряти на свою фотографію абсолютно БЕЗКОШТОВНО і прямо на сайті.

Відвідайте галереї стилів, щоб підібрати собі нову ефектну стрижку. Галереї розбиті на підрозділи і включають в себе: весільні зачіски, зачіски знаменитостей, підбір зачіски для чоловіків і жінок,  макіяж, стрижки для хлопчиків, зачіски для дівчаток та ін

6. www.stellure.com

Разом з онлайн-сервісом Stellure ви не просто зможете підібрати зачіску, завантаживши власну фотографію. 3D-технологія дозволяє поглянути, як ви будете виглядати з усіх сторін абсолютно безкоштовно без завантаження програмного забезпечення на свій комп’ютер! Сервіс по підбору зачісок доступний після реєстрації із заповненням невеликий анкети. Мова англійська.

Дізнайтеся, яка у вас форма обличчя і вибирайте свій стиль! Ви зможете дізнатися за формою обличча, які іміджі знаменитостей вам підходять, отримати рекомендації з підбору зачісок і вибрати свою категорію в галереї.

Женский журнал Синьорина.Ru – мода, звёзды, тесты, гороскопы, сонник, гадания

Метки:: , , ,