Нарядні зачіски для довгого волосся

Довге волосся – це одночасно і благословення, і прокляття. Зрозуміло, ви отримаєте масу компліментів своїм довгим розкішним локонам, але це також означає, що укладання їх зажадає куди більшої праці, ніж кілька гарячих бігуді і крапелька лаку для волосся.

Відвідування торжества надає можливість продемонструвати свою розкішну гриву за допомогою як класичних, так і сучасних зачісок, доступних тільки для жінок з довгим волоссям.

Заколоте хвилясте волосся

Зробіть бічний проділ і за допомогою гарячих бігуді або щипців для завивки створіть м’які хвилясті кучерики. Зберіть пасмо волосся завширшки 2-3 см відразу над вухом. Заколіть цю прядку декоративної шпилькою, пересунувши її на 5 см вище кінчика вуха.

Те ж саме повторіть і на іншій стороні голови, але підніміть волосся досить високо, щоб захопити чубок і передні пасма волосся. Злегка окропити всю масу волосся лаком з гнучкою фіксацією, щоб кучерики і шпильки трималися надійно, але не були липкими.


Високий хвіст

Перед тим як сушити волосся феном, нанесіть на них трохи випрямляє антіфрізовой сироватки, щоб у вас вийшли гладкі блискучі волосся. Зберіть волосся у хвіст приблизно на 10 см вище шиї.

Волосся скріпіть гумкою, а гумку оберніть прядкою волосся шириною 5 см, після чого заколіть її шпилькою для волосся. Бризніть кілька разів на долоні лаком для волосся з гнучкою фіксацією, а потім проведіть долонями по голові, щоб укласти вибилися прядки.

Безліч кучериків

Така зачіска краще всього підійде для натуральних кучерявого волосся, якщо тільки ви не готові створити сотню кучериків за допомогою щипців для завивки. Щедро нанесіть на волосся сироватку або мус для завивки волосся, після чого розділіть волосся на маленькі прядки. Зачекайте, поки кучерики не висохнуть, відокремте пальцями пасмо волосся завширшки 12 см, починаючи від лінії волосся у лоба, і щіткою для волосся добре розпушити цю прядку. Заколіть це волосся декоративної шпилькою, але так, щоб вони не натяглися і не виглядали прямими.

Класичний вузол на потилиці

Ви будете виглядати вишукано і серйозно, якщо зробите класичний вузол на потилиці. Для такої зачіски ідеально підходить волосся, у яких немає ні чубчика, ні укорочених передніх волосся. Змастіть волосся випрямляє сироваткою і висушіть його феном, після чого зберіть в тугий хвіст на потилиці над самою шиєю.

Поверніть хвіст в щільну спіраль, кожен виток спіралі приколюючи до голови шпильками. Продовжуйте згортати вузол і приколювати його до волосся, поки все волосся не будуть зібрані. Вибилися прядки на верхівці і з боків голови покладіть, пригладивши їх долонями з сироваткою для блиску волосся.

o-volosah.ru

Метки:: ,