Прості зачіски на кожен день

Простые прически на каждый деньСучасні жінки настільки зайняті, що їм деколи неможливо знайти час на створення якоїсь особливої ​​зачіски. Саме тому в хід йдуть самі прості і швидкі зачіски, здатні підкреслити красу і заощадити дорогоцінний час.

Існує безліч варіантів усіляких зачісок на яку довжину, роблячи які ми не будемо виглядати однаково кожен день.
Прості зачіски на кожен день на основі хвоста
Улюблений хвіст як ніколи популярний останнім часом. Його обожнюють багато зірок, ділові леді, юні модниці та домогосподарки. Ця зачіска об’єднує всіх жінок світу.

І недарма, адже що може бути простіше хвоста. Найпопулярнішим є високий кінський хвіст, закріплений гумкою. Але можна піднести звичайний хвіст зовсім інакше і тоді зачіска стане набагато привабливішою.
Приміром, зробимо високий хвіст, а на його основі сплетемо «риб’ячий хвіст».

Відмінним варіантом стане зачіска гладка на маківці з дуже пишним хвостом з підкрученими пасмами. Його можна зробити внизу на боці або по центру.

Також з високого хвоста легко створити швидкі красиві і злегка недбалі зачіски на кожен день, які стануть в нагоді і в вечірньому варіанті. Робиться це просто. Зав’язуємо високий хвіст непомітною гумкою, залишаючи пасма у особи і чубок якщо є. Сам хвіст витягуємо вперед і підгинаються до його основи. Виходить свого роду петля. У підстави хвоста всередині цієї петлі приколює кінчики хвостика невидимками.

Тепер цю петлю розтягуємо як віяло і потім в різні боки так, щоб вона набула злегка недбалий вигляд. У процесі деякі пасма можуть вилізти, але це не перешкода. Беремо їх по одній і підколюємо також всередину невидимками. Вийшла модна швидка зачіска. Тепер ми її зафіксуємо лаком і прикрасимо обручем.

Ще один варіант зачіски з хвостом. Збираємо волосся на маківці за допомогою гарної об’ємної гумки з квіткою або іншим прикрасою. Зав’язуємо цю гумку, але робимо хвіст не закінченим, тобто не витягаємо через гумку його кінці, а залишаємо позаду. Квітка нехай буде збоку, прикрашаючи зачіску, а що залишилися пасмами обмотуємо підставу хвоста і кінчики фіксуємо невидимками.
Прості зачіски на кожен день з плетінням
Коси завжди роблять зачіску яскравіше, тому їх можна використовувати не тільки в якості вечірнього варіанту, але і на кожен день. Коса може чудово вписатися в розпущене волосся. Можна плести маленькі кіски від скронь з обох сторін і зводити ззаду в одну, закріплюючи красивою шпилькою.

Замість кіски іноді можна застосовувати спрощену техніку плетіння. Беремо пасмо у лоба і ділимо на дві частини. Сплітаємо ці частини як канат, прямуючи до потилиці. Захоплюємо щоразу нові пасма, як у техніці плетіння французької коси. Решта волосся залишаються розпущеним. У районі потилиці фіксуємо косичку красивою шпилькою. За бажанням можна зробити таке ж плетіння з іншого боку і закріпити два кінці однієї шпилькою.

Оригінальною зачіскою є заплетений на боці риб’ячий хвіст, при цьому з нього сильно витягають петельки, і виходить плоска широка коса.
Прості зачіски на кожен день на розпущене волосся
Розпущене довгі або середні волосся завжди виглядають ефектно. Але іноді їх красу хочеться підкреслити за допомогою аксесуарів. Щоб зробити швидку зачіску, можна завити локони і взявши з боків невеликі пасма, зв’язати їх поверх всіх волосся на маківці стрічкою.

Локони чудово виглядають з всілякими обідками. Візьміть тонкий обідок, який надягає по окружності голови на рівні зростання волосся. Прикріпіть до нього великий красивий квітка, який помістіть збоку.

Вітаються також начісування і недбалість. Тому довге волосся, будь то розкішні локони або прямі пасма, можна начісувати якомога сильніше. Вийде модна зачіска в стилі ретро.

Женский журнал Super-Lady.Ru

Метки:: , , ,